Asfalty

Rekonstrukce pozemních komunikací, cyklostezek a zpevněných ploch asfaltobetonovou směsí.  Provádíme prostřednictvím vlastní techniky. Tyto činnosti zahrnují přípravu opravované plochy, vč. provedení podkladových vrstev, popř. hutnících zkoušek a  pokládku asfaltobetonové směsi s ošetřením pracovních spár.

Palisády, obrubníky

Palisády různých tvarů, barev a délek nacházejí široké uplatnění především v zahradní architektuře při řešení výškových rozdílů, k lemování zvýšených záhonů, okrasných travnatých ploch, schodišť. Zahradní obrubníky slouží k oddělení chodníků a pěšin od záhonů, trávníků, jiných ploch v zahradách a parcích.

Zámkové dlažby

Zámková dlažba slouží pro úpravu chodníků, příjezdových cest, teras a dalších ploch vyžadujících kvalitní zpevněný povrch. Různé tvary a barevné provedení zaručují možnost sladění vzhledu dlažby s okolím. S výběrem typu a barevného provedení zákazníkům vždy poradíme, plochu zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku, provedeme zemní a výkopové práce a připravíme podkladové vrstvy. Dlažby jsou mrazuvzdorné, odolné vůči povětrnostním vlivům a po dlouholetých zkušenostech doporučujeme výrobky firem BEST, SEMMELROCK, CS BETON, DITON. Vždy dbáme na správném dodržování technologických postupů dle předpokládaného zatížení realizované plochy.

Plotové podezdívky a ploty

Provádíme veškeré činnosti spojené s realizací plotů a oplocení.

Řezání asfaltu a betonu

Provádíme řezání asfaltu, betonu a železobetonu . Práce zajišťujeme vlastními mechanizmy.

Kanalizační přípojky

Realizujeme přípojky vody, kanalizace, dešťové svody. Veškeré práce provádíme na klíč.

Zemní práce, zakládání staveb

Provádíme zemní práce, terénní úpravy, výkopové práce – rýhy, kanalizace, voda, plyn, elektro, výkopy základů, základových pasů rodinných domů a plotových podezdívek.

Základy rodinných domů na klíč vč. podkladové desky.

Převoz sypkých materiálů – Multicar 1,7t, Iveco 5t, Man 8t.

Zimní údržba

Provádíme úklid sněhu parkovišť, průmyslových prostor, chodníků ,včetně inertního posypu.